Elektronik sigaraların yaygınlaştığı şu günler de sizler de birer elektronik sigara almak istiyorsanız elektronik sigaranın modeli ve durumuna göre kaç liradan satıldığını bilmeniz gerekiyor. Bazı elektronik sigaralar 500 lira gibi yüksek gibi bir ücretle satılırken bazıları ise sadece 70 liraya satılıyor. Her elektronik sigara aynı amaca hizmet ediyor, fakat bazılarının kullanım konusunda diğerlerine göre avantajları bulunuyor. Dilerseniz satış sitemize giderek elektronik sigara fiyatları konusunda ayrıntılı bir araştırma yapabilirsiniz. Elektronik sigaralar genel olarak iki farklı tipte üretiliyor, bunlardan ilki kalem şeklinde ince bir görüntü taşırken diğeri sigara paketine benziyor. Kaleme benzer şekilde üretilen elektronik sigaraların kullanımı ve taşınması daha kolaydır, bunun yanı sıra bu elektronik sigaraların fiyatları da oldukça uygun oluyor. Yapmanız gereken tek şey market bölümüne giriş yapıp sigaraları incelemek ve gözünüze birini kestirmektir.

Elektronik sigaralar hakkında genel bir fiyat aralığı verilecek olursa bu aralığın 50 ile 750 lira arasında değiştiği söylenebilir. Elbette daha basit bir sistemle çalışan elektronik sigaralar diğerlerine göre daha ucuz bir fiyattan satılıyor. Fakat sigaranın satış ücreti ne olursa olsun tamamı aynı görevi görerek sizleri sigaradan uzaklaştırıyor.

Elektronik Sigara Nasıl İçiliyor?

Elektronik sigaraların her bir bölümü paket sigaralarda yer alan kısımlarla ilişkilendirilebilir. Elektronik sigaraları çalıştırmak için sistemde yer alan batarya ateşi, elektronik sigara sıvısı tütünü, kalan kısımlarda sigaranın elde tutuluşunu sağlıyor. E sigara sıvıları sigaranın tadını yakalamak amacıyla birçok madde içeriyor, bu sıvıların içerdiği maddeler zararsızdır. Elektronik sigaraları elinize aldığınızda bu sigaraları çalıştırmak için açma düğmesine bir kez basmanız gerekiyor. Elektronik sigaraların çalışmasını sağlayan ana kısım bataryasıdır, bazı elektronik sigaraların kullanımı kolaylaştırdığı için pilli olarak tasarlandığı da görülüyor. E sigaraları elinize alıp içmek istediğinizde açma tuşunu bastığınız an sistemi ateşlemiş oluyorsunuz, sistem ateşlendikten sonra elektronik sigara sıvısı buharlaşarak sigaranın uç kısmından çıkıyor, içinize çekerek sigarayı içmiş oluyorsunuz. Elektronik sigara sıvılarının sıvı haznelerinin her zaman dolu olması gerekir, eğer bu bölüm boş kalırsa elektronik sigaranız gereksiz yere ısınabilir, bu da sigaranın zarar görmesine neden olabilir. Bazı parçalar yoğun kullanım neticesinde zarar görüp yıpranabiliyor, eğer sigaranızda değişmesi gereken kısımlar varsa sitemiz sayesinde bu parçaları hemen satın alabilirsiniz. Satın aldığınız parçalarla beraber elektronik sigaranızı tamir edebilir, daha sonra onu kullanmaya devam edebilirsiniz.

Elektronik Sigara Fiyatları

Bütçeniz ne olursa olsun hemen bir elektronik sigara siparişi verebilirsiniz, çünkü elektronik sigaralar her bütçeye göre satılıyor. Kalem şeklinde olan basit yapılı elektronik sigaralardan birini satın almak için ödemeniz gereken tutar sadece 70 liradır, eğer daha profesyonel bir e sigara satın almak isterseniz bunun için 200-400 lira arası bütçe ayırmanız gerekiyor. Sitemizde yer alan market bölümünde en çok satılan elektronik sigaralar yer alıyor, dilerseniz bu bölüme giriş yaparak sigaralara göz atabilirsiniz. Elektronik sigaraları satın almadan önce sigarayı bırakmak istediğinizi ve bunun için elektronik sigara kullanmak istediğiniz doktora belirtmeniz yararınıza olabilir. Çünkü bazı durumlar vücudunuz daha fazla sigara içmeyi kaldıramayabilir, bunu engellemek için yaptığınız işi doktor kontrolünde yapmanız yararınıza olur. Elektronik sigara satın almak için sitemizi kullandığınızda piyasanın yarı fiyatına bir e sigara sahibi olabilirsiniz. Satın aldığınız ürün kısa süre içinde paketlenerek sizlere ulaştırılacaktır.