Joyetech Elektronik Sigara Modelleri

Artan sigara kullanımı son yıllarda başta kanser ile kalp krizi olmak üzere çeşitli sağlı sorunlarına ve hatta ölümlere neden oluyor. Bu sağlık sorunlarına ve hatta ölümlere rağmen sigara bağımlıları için sigarayı hemen bırakmak hiç de kolay olmuyor. Son yıllarda adının sıkça duyuran elektronik sigaralar bağımlılığı azaltmada çok önemli bir rol  oynuyor. Eğer sizde sigarayı bırakmak istiyorsanız bu elektronik sigara cihazlarını kullanarak bu sorunu çözebilirsiniz. Dünyanın en büyük elektronik sigara markası olan Joyetech , üretmiş olduğu elektronik sigara ürünleri ve kalitesi ile birlikte müşteri memnuniyetini maxsimuma çıkarmayı hedefliyor. Yüksek kalitesi ile lider konumda olan Joyetech elektronik sigara firması sigarayı bırakmak isteyenlere üretmiş olduğu elektronik sigara ile çözüm oluyor.

Joyetech Cuboid Cubis Elektronik Sigara Modeli

Elektronik sigara denilince ilk akla gelen markalardan biri olan Joyetech’nin ürettiği elektronik sigara pek çok model ve çeşidi ile müşterilerine ürün hakkında alternatif sunuyor. Birbirinden farklı modellere sahip Joyetech elektronik sigara firması Joyetech, ürünleri için müşterilerine ürün garantisi vererek elektronik sigara kullanım kapasitesini arttırıyor.   Bu elektronik sigaralardan ilki Cuboid Cubis modeli elektronik sigara modeli olan değişken sıcaklık kontrolü sistemine sahiptir. Joyetech elektronik sigara Cubois Cubis modeli , zarif modeli ve ince LED ekranı güzel görünüm oluştururken gümüş ve siyah renk seçimi ile daha pratik ve ilgi çekici bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Joyetech Unimax 25 Elektronik sigara Modeli

Elektronik sigara üretiminde bir dünya markasın haline gelmeyi hedefleyen Joyetech markasının en çok tercih edilen ünrünlerinden biri olan, farklı ve benzersiz tasarıma sahip olan Unimax 25 elektronik sigara modeli , kullanıcılarına yükse kalitede kullanım imkânı sağlıyor. Bu model sıvı sızıntı ve taşkınlığı önleyici yapıya sahiptir. Özel, güvenli TFTA sistemi ile hava akışı kontrolü ve sıvı kontrolü gösterme özelliğine sahiptir. Unimax 25 , 3000 mah’lik geniş pil kapasitesi ile kullanım süresi oldukça uzundur. Ayrıca Joyetech Unimax 25 elektronik sigara modelinde yer alan pil ömrü göstergesi ile cihazın şarj durumunu gösteriyor.