Paket sigara birçok sağlık sorununa sebep olmaktadır. Bireyler paket sigaranın sebep olduğu sağlık sorunlarını zamanla anlamaktadırlar. Kısa süre içinde sigara kullanan bireyler sigaraya bağımlı hale gelmektedirler. Sigaranın içinde bulunan nikotin bireylerin sigaraya bağımlı hale gelmesine sebep olmaktadır. Sigaranın içinde binlerce sağlığa zararlı madde bulunmaktadır. Bu maddelerin birçoğu kullanımı yasaklanmış ürünlerdendir. Hatta öyle ki bu ürünlerden bir tanesi ile bile insan temas etse birçok sorunla karşı karşıya kalabilir. Fakat insanlar bu kadar zararlı maddelerin hepsinin bir arada bulunmasını göz ardı ederek sigara kullanmaya devam etmektedir. Bu durumda bireylerin birçok sağlık sorunu ile karşı karşıya gelmesine sebep olmaktadır. İnsanlar sigara kullanımı sonucunda birçok sağlık sorunu ile karşılaşmakta bu sağlık sorunlarını önemsemezler ise daha ciddi problemler ile karşılaşmaktadırlar. Hatta öyle ki bu problemler daha da ilerler ise insanların hayati tehlike barındıran sağlık sorunlar ile karşılaşmasına sebep olmaktadır. Günümüzde bireyler paket sigaranın sebep olduğu sağlık sorunlarından uzaklaşmak, sigaranın sebep olduğu sağlık sorunları ile karşılaşmamak ve sigaranın sebep olduğu sağlık sorunlarının daha da ilerlemesini durdurmak için sigaradan uzaklaşma kararı almaktadırlar. Bazı insanlar sigaradan uzaklaşma kararı alırken bazı insanlar sigarayı bırakamayacaklarını anlamakta ve hiçbir problem yaşamadan nasıl sigara kullanılır bu durumu araştırmaya başlamaktadırlar. Günümüzde bireylerin bu gibi isteklerine tam olarak net bir şekilde cevap veren tek ürün elektronik sigaradır.

Piyasada birçok elektronik sigara markası bulunmaktadır. Piyasada bulunan bu elektronik sigara markalarının birçok modeli bulunmaktadır. Hatta gün geçtikçe bu modellere geliştirilmiş bir üst model eklenmektedir. Böylece bireyler istedikleri elektronik sigara modeline ve istedikleri özellikteki ürüne daha kolay ulaşma imkanına sahiptirler. Elektronik sigara marka ve modellerinin fazla olması bireylerin kendi ödeme güçlerine en uygun olan ürün seçmelerine yardımcı olmaktadır. Piyasada bulunan birçok model için de elektronik sigara kullanmaya yeni başlayacak bireyler için ve uzun süredir elektronik  sigara kullanan bireyler için özel olarak üretilmiş ürünler bulunmaktadır. Böylece bireyler elektronik sigarayı daha kolay bir şekilde kullanma imkanına sahip olmaktadırlar. Bu ürünlerden biri de kangertech topbox mini elektronik sigaradır. Kangertechin sub ohm kullanıcılarına özel olarak ürettiği ve piyasaya sürdüğü subtank serisinin başarısının ardından topbox mini ile piyasa da yeni bir akım başlatmaya karar vermiştir. Kangertech topbox mini elektronik sigara şekli ve yapısı itibari ile yeni tarzını yansıtmak ve farklı olmak isteyen kullanıcılar düşünülerek üretilmiş ideal bir elektronik sigaradır. Hem kullanışlı hem de kaliteli bir ürün kullanmak isteyen bireylerin hiç düşünmeden satın alabileceği ve uzun yıllar kullanabileceği bir ürün olan kangertech topbox mini elektronik sigaranın piyasa fiyatı 350.00TL dir.

kangertech topbox mini elektronik sigaraya sahip olacak bireyler aynı zamanda bir adet kangertech topbox mini box MOD, bir adet kangertech subtank, bir adet clapton 0.5 ohm SSOCC atomizer başlığı, bir adet nikel 0.15 ohm SSOCC atomizer başlığı, bir adet titanyum 0.5 ohm SSOCC atomizer başlığı, bir adet RBA atomizer, bir adet RBA kit(pamuk, tornavida, tel vs.)’e sahip olacaklardır. Elektronik sigara kullanılırken mutlaka likit kullanılmalıdır. Eğer elektronik sigara kullanılırken likit kullanılmaz ise ürün zamanla eski işlevini yitirecek hatta bozulacaktır. Aynı zamanda elektronik sigarayı saatlerce şarj etmemeniz gerekmektedir.