Uzun yıllardan beri bu sektörün içerisinde olan firmamızın amacı, müşterilerine daha sağlıklı bir hayat sunmaktır. Bilindiği gibi sigara yılda ortalama 300.000 insanın ölümüne neden olmaktadır. Bizde bu bilgiden yola çıkarak, insan hayatına önem vermemizden olayı müşterilerimize sigarayı bırakmaları için kaliteli elektronik sigaralar ürettik. Bu sayede daha genç nesil yetiştirmekte bizimde bir katkımız oldu. Toplu bir şekilde alışveriş yapacaksanız lütfen bunu alışveriş sırasında belirtmeyi unutmayınız. Toplu yaptığınız alışverişlerinizden yüksek oranda indirimler kazanabilirsiniz.

Elektronik Sigara ile Sigarayı Nasıl Bırakırım?

Elektronik sigara içerisinde dört adet nikotin tutuşu bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla: 0 mg, 6 mg, 11 mg, 16 mg’dir. Birden maalesef sigarayı bırakamazsınız. Bu süreç yavaş yavaş ilerlemelidir. Kaliteli bir firma olarak sadece satış yaparken sizinle ilgilenmiyoruz. Sigarayı bırakma aşamasında size destek olup, yönlendiriyoruz.

  1. Aşama: 16 mg ile başlıyoruz. 6 hafta boyunca normal sigara içiyormuş sıklığında kullanın.
  2. Aşama: Artık nikotin miktarımızı azaltıyoruz. Bunu takip eden 12 hafta boyunca 11 mg ile yolumuza devam ediyoruz.
  3. Aşama: Bunu takip eden 4 hafta boyunca nikotin miktarımızı 6 mg’a getiriyoruz.
  4. Aşama: Artık son aşamadayız. Son 3 hafta boyunca 0 mg ile yolumuza devam edip, sigarayı bırakıyoruz.

Kargo ve Garanti Hakkında

Piyasa da birçok sahte e-sigara ürünleri bulunmaktadır. Firma olarak amacımız sigarayı bıraktırarak daha sağlıklı bir hayata kavuşturmak. Kanserojen madde içeren sahte ürünler satmak değil. Ürünlerimiz tamamen yüzde 100 orijinal olup, 2 yıl boyunca firmamızın garantisi altındadır. Bununla birlikte sayfamızdan yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti firmamıza aittir. En uygun elektronik sigara ürünleri içerisinde araştırmanıza devam etmek için internet sayfamıza bekleniyorsunuz.

Elektronik Sigara Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ürününüzü lütfen su ile temas ettirmeyiniz ve sigaranızı kesinlikle sert bir zemine düşürmeyiniz. Yolda giderken cebinize koyuyorsanız, metal eşyalarınız ile temas etmesini önleyiniz. Çocuklarınızın ulaşabileceği yerlere likit elektronik sigara ürününüzü koymayınız. Aşırı soğuk veya aşırı sıcak ortamda sigaranızı bulundurmayınız.