Sigaranın Zararlarından Elektronik Sigara İle Kurtulun,

Sigara kullanıp fakat bırakmak isteyen kişiler, denedikleri yöntemlerde başarılı olamayınca yeni yollar aramaya başlamışlardır. Ancak her yöntem, vazgeçilmesi zor bu bağımlılıktan onları sadece yeni yeni yollar aramaya götürmüştür. Elektronik sigara, son yılların tiryakilere en büyük armağanıdır.

Şarj edilerek kullanılan bir batarya ile çalışan bu yapay sigaralar, makinanın içine koyulan sıvı elektronik sigara likitleri makinanın içindeki atomizer denilen hazne yardımı ile içindeki sıvıyı soğuk buhara çevirmesi ile gerçekleşmektedir. Bu buhar sigara içiyormuş gibi içe çekilerek ve daha sonra dışarıya üflenerek kişiye sigara içiyormuş izlenimi vermektedir. Elektronik sigara likitleri, nikotin seviyesine göre ayrı ayrı ambalajlanarak satışa sunulmaktadır.

Tiryakilere önerilen, ilk başlanıldığında en yüksek seviyedeki nikotin değerine sahip likitlerle başlanıp, yavaş yavaş nikotin seviyesini düşürerek en az nikotin düzeyine indirilerek devam edilmesidir. Ayrıca nefes çekme sırasında yanan ateş rengi ışık ile üflendiğinde duman gibi çıkan buhar, tiryakilere sigara içiyorken sigarayı bıraktırmak gibi mucize kolaylığı sağlamaktadır. Elektronik sigara likitleri ise farklı aromalı koku ve tatlarda sahip olup kişinin talebine göre değişik çeşitliliklere sahiptir. Bu mucize alet ve aparatlarına ulaşmak parmaklarınızın ucunda olup, siparişlerinizi beklemektedir.

www.elektroniksigaravip.com/ sitesi elektronik sigara ve içeriğimdeki tüm aparatlarını üçlü, beşli setler halinde ve ayrıca setler dışında, tek olarak satılan batarya, atomizer, likit, orijinal kartuş, şarj cihazı, kablosu ve atomizer konisi ile pil gibi parçaların da satışı yapılmaktadır. Ancak sayılan bu parçalar gözde büyütülmemelidir. Çünkü tüm ürün ve aparatları son derece ekonomik olup, toplamda tiryakilerin bir ayda harcadıkları sigara giderinin bir defaya mahsus olarak çok altındadır. Yani elektronik sigaralar bir kez alınmaktadır. Sadece likit takviyesi için bittikce sipariş verilebilir, 50 tl ve üzeri siparişlerde ise kargo ücreti talep edilmemektedir.